| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
klipper Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2006 Мнения: 226
|
Пуснато на: Пон Май 21, 2007 16:11 Заглавие: Samsung писука |
|
|
| Проблема е че в положение на стентбаи писука:( изходните напрежения са си в норма, електролита в импулсното е сменен.Моля помогнете. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Пон Май 21, 2007 16:16 Заглавие: |
|
|
Ей сега ще почнат въпроси,ама това какво е,какъв модел е ,с какво шаси е и т.н и т.н. _________________ SKYPE fikret_121 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Пон Май 21, 2007 16:21 Заглавие: |
|
|
| Клипер,няма ли най-накрая да се научиш как се пуска тема |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
klipper Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2006 Мнения: 226
|
Пуснато на: Пон Май 21, 2007 16:28 Заглавие: |
|
|
| Не сметнах за нужно да ви напиша модела защото това писукане е характерно за повечето модели самсунг. Лошото е обаче че в следствие гори импулсното.Досега като сменях електролита се оправаше.Но сега не стана.Колкото до темата винаги я пускам с всички данни за телвизора.Но явно някои не чете всичко.Все пак модела е СК-5339ТВ.шасито е SCT11D. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пон Май 21, 2007 16:47 Заглавие: |
|
|
Колкото до темата винаги я пускам с всички данни за телвизора.Но явно някои не чете всичко  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Пон Май 21, 2007 17:00 Заглавие: |
|
|
Какво гори на захранването,а пък за това захранване има толкова изписано във форума ,че трябва цяла нощ да четеш,и доста неща ще научиш. _________________ SKYPE fikret_121 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
klipper Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2006 Мнения: 226
|
Пуснато на: Пон Май 21, 2007 17:03 Заглавие: |
|
|
| Явно не сте ме разбрали .На телевизора нищо не му е изгоряло.Писука в режим на стентбаи.А колкото до захранването ако беше изгоряло щях да му купя и сложа друго. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Пон Май 21, 2007 17:17 Заглавие: |
|
|
Да не си сложил някой фалшив електролитен к-р,следващото е да смениш HIS-a ,а след това и SMR-a,добре е да смениш и електрплитите на вторичната страна преди това.Дросела е също критичен тук. _________________ SKYPE fikret_121 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Пон Май 21, 2007 17:29 Заглавие: |
|
|
Катинар. Понеже демонстративно не желаеш да си оформиш темата по правилата. Въпреки желанието на колегите да помагат ти пак си знаеш твоята.
Обръщам внимание на всички - теми не по правиката (с описан проблем в заглавието) ще бъдат трити/заключвани.
Като потърсите нещо и ви излизат подобни заглавия трябва ли да отворите всички такива теми за да разберете какво е обсъждано? _________________ Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|