 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
sbirov Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 372
|
Пуснато на: Вто Май 22, 2007 10:23 Заглавие: |
|
|
Е,що ми трябваше да питам Исках да се ориентирам с какъв тип генератор си,но това чудо ми е мътно...Мога само да гадая.
За да елиминираш повреда в генератора-пробвай да откачиш всички кабели от него.Или ако се задвижва от отделен ремък го свали.Така както обясняваш виенето, най-вероятно проблема ти е от четки. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Вто Май 22, 2007 10:54 Заглавие: |
|
|
| Ше пробвам и това, ще споделя какво е станало. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nepamami Опитен потребител

Регистриран на: 12 Авг 2005 Мнения: 129
|
Пуснато на: Вто Май 22, 2007 17:57 Заглавие: шум в радиото |
|
|
| Опитайте времеменно с друго радио и вижте то как се държи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobykafe Опитен потребител


Регистриран на: 02 Ное 2004 Мнения: 1325 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Пон Май 28, 2007 10:01 Заглавие: |
|
|
Шума ти идва от генератора, а се появява при подаване на газ, понеже дори без възбуждане генератора се самовъзбужда при по- високи обороти. Имах този проблем- случайно съм откачил възбуждането и докато не подам газ, генератора не започваше да зарежда.... Пробвай да откачиш изцяло генератора, включително и дебелата жица към +
Смени четките на генератора! _________________ Няма нищо по- унизително от това, да виждате идиоти, които успяват в начинания, в които сте се провалили
----------------
В този форум вече съм само на гости... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Петров Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2004 Мнения: 1246 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пон Май 28, 2007 16:26 Заглавие: |
|
|
Най лесен начин за проверка на алтернатора е да се свали ремъка.
Ако виенето изчезне демонтаж на алтернатора и в сервиз.
Възможни причини в алтернатора:
1. Износени четки - замърсени колекторни пръстени.
2. Пробив м-у намотки или към маса в статора.
3. Пробив м-у намотки или към маса в ротора.
4. Пробив - прекъсване на диод.
5. Повредени лагери на алтернатора.
Възможна е и друга причина - влошено контактно съпротивление в ел.инсталацията или на клемите на акумулатора. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пон Май 28, 2007 17:35 Заглавие: |
|
|
Благадоря много на всички , ще се боря с проблема с педложените начини.... като ми остане малко повечко време ще опитам и като отсртраня проблема ще споделя какъв е бил точно, за да се знае защо толко се писа .... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|