| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
iohko Опитен потребител


Регистриран на: 22 Сеп 2006 Мнения: 147 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Вто Май 22, 2007 14:12 Заглавие: KENWOOD KRC-779R код? |
|
|
| здравеите! някой може ли да помогне с пробван бин за модела с kode off ,че памета е в тунера и не се сваля и качва лесно! благодаря! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Вто Май 22, 2007 21:29 Заглавие: |
|
|
В пощата ти е  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iohko Опитен потребител


Регистриран на: 22 Сеп 2006 Мнения: 147 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Сря Май 23, 2007 10:56 Заглавие: |
|
|
Благодаря bai_tishan. Радиото пее!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|