| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Gioko81 Активен потребител

Регистриран на: 23 Май 2007 Мнения: 69 Местожителство: Гр.София
|
Пуснато на: Чет Май 24, 2007 0:15 Заглавие: JVC C-FT21ebu седи в stand by |
|
|
| телевизора се мъчи да тръгне.На лампа тръгва но не от всеки път.Сложих кондензатор10мф вместо 100мф на 124-те волта и сега с лампата тръгва от всеки път.10те волта са 10 а 15те са 14 но като откача 15те разлика няма.Малко да натоваря захранването и неще.Може ли някой да ми дади съвет?Дали пък не е отSTR5707? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jivko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2005 Мнения: 737 Местожителство: ГР.Шумен
|
Пуснато на: Чет Май 24, 2007 8:34 Заглавие: |
|
|
| Това захранване тръгва първо без товар и след това трябва да се включи лампата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivankrivodol Опитен потребител


Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 2505
|
Пуснато на: Чет Май 24, 2007 10:13 Заглавие: |
|
|
| Подмени всички електролити около STR-a. Подмени и R804 - 0.56 Ом/2Вт (номерацията е при шаси CP-375 - такова ли е?). И си остави 100 мкф кондензатора. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Gioko81 Активен потребител

Регистриран на: 23 Май 2007 Мнения: 69 Местожителство: Гр.София
|
Пуснато на: Пет Май 25, 2007 23:04 Заглавие: |
|
|
| Мерси за съветите.Телевизора тръгна.Оказа се кондензатор на2kv приТХО между 124в и маса.Въобще не съм го видял.Заради тая малка глупост се лутах 5 дена.Не става само с пиене трябва и гледане! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|