| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Чет Май 24, 2007 20:02 Заглавие: Проблем с NEO TV-2988TXSF |
|
|
| Здравейте колеги.Телевизора още не е при мен но утре ще го взема.По думите на клиента преди 2-3 дни започнал сам да показва менюто ,да търси програми,изключвал се.Преди малко ходих у тях пуснахме го но тръгва със звук на 00-сякаш някой натиска минуса.Като натисна плюс усилване-се усилва и като отпусна бутона пак се връща на 00.Сякаш има полтъргайст,който си играе с бутоните.Купен е 12.2003г и не е в гаранция.Приемам идеи,дъмп и вход в сервиз евентуално.Шасито още не знам кое е. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Чет Май 24, 2007 20:10 Заглавие: |
|
|
| Разкачи локалната клавиатура за начало На подобен китаец ликажираш бутон го караше да търси автоматично програми през различен период от време |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Чет Май 24, 2007 20:14 Заглавие: |
|
|
От мен един дъмп за проба. Не съм записал нищо конкретно. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Чет Май 24, 2007 22:02 Заглавие: |
|
|
| Благодаря колеги и аз имам съмнения в локалната клавиатура.Командите които е изпълнявал ги има отпред само за изключването се чудя.Ще пробвам и дъмпа с нова памет и утре вечер ще пиша. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Вто Май 29, 2007 20:58 Заглавие: |
|
|
| Здравейте колеги това NEO дойде най-сетне.Оказа се ликажирал бутон (P-).Замених го и сега работи нормално.Благодаря Ви за помоща. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|