| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ZITON Опитен потребител

Регистриран на: 12 Юли 2004 Мнения: 301 Местожителство: Sliven
|
Пуснато на: Пет Май 25, 2007 9:25 Заглавие: телевизор nikkei |
|
|
| как се влиза в сервизвен режим st92195c7b1mif stv 2246 tda 1771 на шасито пише 03ta0181 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Май 25, 2007 9:35 Заглавие: |
|
|
Само този надпис ли има по платката,а на хартиените лепенки? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radoslavn Опитен потребител


Регистриран на: 12 Ное 2004 Мнения: 484 Местожителство: гр.Карнобат
|
Пуснато на: Пет Май 25, 2007 9:58 Заглавие: |
|
|
пробва ли:(MENU),(4),(7),(2),(5) _________________ Никога не е късно да станеш за резил! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ZITON Опитен потребител

Регистриран на: 12 Юли 2004 Мнения: 301 Местожителство: Sliven
|
Пуснато на: Пет Май 25, 2007 10:01 Заглавие: |
|
|
| на капака пише nikkei n512 made in tyrkia дистанционното е като на пролукс с бел бутон |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Май 25, 2007 10:07 Заглавие: |
|
|
Проверете дали това в пощата няма да стане. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ZITON Опитен потребител

Регистриран на: 12 Юли 2004 Мнения: 301 Местожителство: Sliven
|
Пуснато на: Пет Май 25, 2007 10:08 Заглавие: |
|
|
MENU),(4),(7),(2),(5) не става
MENU) 1923 не става 8500 не става |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Май 25, 2007 10:14 Заглавие: |
|
|
На РТ-90 входа не е меню 1923,ако е шаси РТ-90 то тогавана хартиени лепенки по платката би трябвало да е изписано,или на бар кода. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ZITON Опитен потребител

Регистриран на: 12 Юли 2004 Мнения: 301 Местожителство: Sliven
|
Пуснато на: Пет Май 25, 2007 10:16 Заглавие: |
|
|
| зелен бутон и код 1923 не става |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Май 25, 2007 10:22 Заглавие: |
|
|
И това от пощата ли не стана? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пет Май 25, 2007 10:23 Заглавие: |
|
|
ST92195C7B1/MIF
2408/P725
STV2248H
TUNER-SAMSUNG
Влизане в сервиз- меню/функции/1923
Това намерих в моите записки. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|