 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Гост
|
Пуснато на: Нед Май 27, 2007 7:52 Заглавие: Re: Озвучаване на класни стаи |
|
|
| kol4o написа: | | Търся схема на усилвател(транзисторен) с трансформатор на изхода,за да захраня 20 радиоточки,стандартни,за озвучаване на класни стаи! |
Мога да ти предложа и схемата, а и цяла радиоуредба за радиоточки
2 Х 100 Вата изход 120 волта (за 30 волта се мести един проводник)
със 10 входа смесител отгоре.
Уредбата е старичка но е изправна напълно
модел 10 - уп 2 - 100 -102
стапалата са ум100/120 БГ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kol4o Активен потребител

Регистриран на: 27 Яну 2007 Мнения: 70 Местожителство: ШУМЕН
|
Пуснато на: Нед Май 27, 2007 8:21 Заглавие: |
|
|
| Написах,че закривам темата!Може би не съм го направил правилно,помощ от модератора! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|