 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
emil74 Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2007 Мнения: 1111
|
Пуснато на: Пон Май 28, 2007 23:15 Заглавие: ВИДЕОПРОЕКТОР |
|
|
| Някой знае ли по принцип каква може да е причината видеопроектор да не влиза в работен режим, а да се изключва след 10 секунди, въпреки че не се включва никакъв сигнал за грешка? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Май 28, 2007 23:40 Заглавие: Re: ВИДЕОПРОЕКТОР |
|
|
| emil74 написа: | | Някой знае ли по принцип каква може да е причината видеопроектор да не влиза в работен режим, а да се изключва след 10 секунди, въпреки че не се включва никакъв сигнал за грешка? |
А някой знае ли на мен какво ми се прави в момента????
Кога ще се научите да пишете теми  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emil74 Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2007 Мнения: 1111
|
Пуснато на: Вто Май 29, 2007 0:07 Заглавие: Re: ВИДЕОПРОЕКТОР |
|
|
Ако малко по-обстойно разгледате форума, ще забележите, че имам същата тема с конкретна марка и модел на такъв проектор и ПОДРОБНО описание на това, какво се случва. Понеже няма нито един отговор, предположих, че моделът е непознат за колегите. Затова пуснах нова тема, която е по-отворена и хората, които знаят за какво става дума, да дадат поне насока къде да търся проблема.
Направил съм запитване и до производителя и ако получа отговор, ще го обявя в другата тема.
Само не разбрах какво точно не можете да схванете: Искам приблизителна насока. Ако познавате тези апарати, вероятно разбирате, че блокирането става по време на загряването-преди влизане в работен режим. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|