| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
teco Активен потребител

Регистриран на: 02 Мар 2007 Мнения: 90 Местожителство: varna
|
Пуснато на: Пон Май 28, 2007 12:45 Заглавие: Panasonic Colour TV Model: TX-25LD4P |
|
|
при включване на захранването st-by светва и при пускане от ДУ стартира се за около 5сек и послепак изгася. колекторат на транзистора за ТХО е откачен, на базата му идват нормални импулси. проверих кондензаторите по 12волта и стабилизатора 7812 има и 120 волта. колеги зналите ли как може да се помогне на пациента  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fonev_tv Опитен потребител

Регистриран на: 22 Мар 2006 Мнения: 742 Местожителство: СОФИЯ ул.Макгахан 11
|
Пуснато на: Пон Май 28, 2007 18:58 Заглавие: |
|
|
| Вертикалното провери ли |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
teco Активен потребител

Регистриран на: 02 Мар 2007 Мнения: 90 Местожителство: varna
|
Пуснато на: Вто Май 29, 2007 8:40 Заглавие: |
|
|
sled kato okasih za6itata kineskopa svetna proverihme go i se okaza ot nego a TV-to be6i hubavo no ve4i samo za 4asti  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Май 29, 2007 10:10 Заглавие: |
|
|
Да нема късо катод-отопление?Що не го захраниш с външна намотка на бедрото на ТХО или ако е възможно да вдигнеш старата намотка на отоплението от маса? _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
teco Активен потребител

Регистриран на: 02 Мар 2007 Мнения: 90 Местожителство: varna
|
Пуснато на: Вто Май 29, 2007 22:03 Заглавие: |
|
|
| мерси за савета Bojilov но вече го варнах, но по това което се виждаше си мисля че беши откачена решетката но несам го замервал |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|