 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
nikokl Опитен потребител

Регистриран на: 07 Ное 2005 Мнения: 144
|
Пуснато на: Вто Май 29, 2007 10:43 Заглавие: Sony Kv-M1620 проблем с вертикала |
|
|
Вертикалното е изпълнено с UPC1488 заменил съм всички кондензатори
но ТВ не може да разпъне.Схемата започва да грее доста въпреки че е откачена бобината .Въпроса ми е възможно ли е самата интеграла да е повредена и дали може да се замени с UPC1498 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Dimow Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2007 Мнения: 416 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Май 29, 2007 13:05 Заглавие: |
|
|
Замяна е възможна .Разликата е само в броя на пиновете.Като на 1488 са 9 пина, 1-ви и 9-ти не се използват (n.c.).На 1498 са 8 пина ,1-ви не се използва.
Освен това е възможна замяна с LA7830 ,ТА8403К ,TA8427K ,IXO640CE,IX1011CE, които са 7 пинови и се монтират на мястото на 8 или 9 пиновите ,като 1-ви пин се включва в отвора за 2-ри пин на платката,останалите пинове си идват на място. _________________ LZ4XH |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Вто Май 29, 2007 16:36 Заглавие: |
|
|
| благодаря колега |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|