| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
kasiko Опитен потребител

Регистриран на: 23 Фев 2007 Мнения: 107 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Пон Май 28, 2007 20:27 Заглавие: код за автокасетафон FORD ESRT22DPS |
|
|
| знаетели кода и начина на въвеждане.благодаря ви предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пон Май 28, 2007 20:39 Заглавие: |
|
|
Натискат се копчета 1, 2 и 3 когато мигат 3-те чертички, докато на дисплея се изпише правилния код. След това се натиска 4 и готово. А за кода не знам. Баба Ванга(Бог да я прости) се спомина. Провери в някой сервиз дали няма да помогнат? _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Вто Май 29, 2007 11:01 Заглавие: |
|
|
| от руските саитове доколкото разбрах кода е 069 въвеждам по същия начин,но пак се появяват трите чертички явно не е правилния код. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Вто Май 29, 2007 11:03 Заглавие: |
|
|
| Anonymous написа: | | от руските саитове доколкото разбрах кода е 069 въвеждам по същия начин,но пак се появяват трите чертички явно не е правилния код. |
От руските сайтове няма да стане.Пробвай в албанските-там ще ти кажат верния код  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pucev Нов потребител

Регистриран на: 26 Май 2007 Мнения: 5
|
Пуснато на: Вто Май 29, 2007 22:33 Заглавие: |
|
|
| Ако моделът е:FORD E-SRT22DPS770,и памеетта е TC89101P,кода е 4цифрен-3352.Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Вто Май 29, 2007 22:35 Заглавие: |
|
|
Поредната щуротия _________________ Skype - danco64 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pucev Нов потребител

Регистриран на: 26 Май 2007 Мнения: 5
|
Пуснато на: Вто Май 29, 2007 22:41 Заглавие: |
|
|
| Ако не можеш да помогнеш,поне недей да пречиш!Нека бъдем въздържани!благодаря! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Май 30, 2007 7:16 Заглавие: |
|
|
| pucev написа: | | Ако не можеш да помогнеш,поне недей да пречиш!Нека бъдем въздържани!благодаря! |
Вземи поразгледай малко форума и подобни теми преди да даваш оценки и препоръки, моля. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kasiko Опитен потребител

Регистриран на: 23 Фев 2007 Мнения: 107 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Сря Май 30, 2007 8:18 Заглавие: |
|
|
| кода е трицифрен има три празни - - - чертички,които мигат. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|