| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Malkia Активен потребител

Регистриран на: 01 Юни 2006 Мнения: 51
|
Пуснато на: Вто Май 29, 2007 15:54 Заглавие: VCR Grundig GV250VPT/ Заклю4ено |
|
|
| На дисплея пише LOCK и мига надпис TIMER нямам дистанционно знае ли някои как може да се отклю4и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Май 29, 2007 16:00 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | Press the 'CODE' button on the remote control handset. Enter the numers 4 9 3 4 on the remote control handset in this order and confirm with the 'OK' button. Press the STOP button. |
Ама без пулт  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Malkia Активен потребител

Регистриран на: 01 Юни 2006 Мнения: 51
|
Пуснато на: Вто Май 29, 2007 16:04 Заглавие: |
|
|
| Не мога да му намеря дистанция,беше при румен в красна поляна и тои не можа да му намери. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Май 29, 2007 16:36 Заглавие: |
|
|
| Malkia написа: | | Не мога да му намеря дистанция,беше при румен в красна поляна и тои не можа да му намери. |
Проблема ти е до ходене в сервиз при майстор,не до пулт и отключване.И батерията на паметта ти е свършила,процедурата е малко сложна... _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Вто Май 29, 2007 20:00 Заглавие: Re: VCR Grundig GV250VPT/ Заклю4ено |
|
|
| Malkia написа: | | На дисплея пише LOCK и мига надпис TIMER нямам дистанционно знае ли някои как може да се отклю4и. |
Ако е от тези модели, за които си мисля, надписа LOCK се маха като махнеш паметта (24СХХ), но в този случай няма да ти работи тунера, ще можеш да го използваш само като видео. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Май 29, 2007 20:33 Заглавие: Re: VCR Grundig GV250VPT/ Заклю4ено |
|
|
Би трябвало да е с енергозависима памет-нека все пак най-добре той да каже. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Malkia Активен потребител

Регистриран на: 01 Юни 2006 Мнения: 51
|
Пуснато на: Сря Май 30, 2007 8:11 Заглавие: |
|
|
| Има 2 EPROMA единия е маи за дисплея а другия като го махна от цокъла запо4ва механиката да се шашка но не приема никави функции има и батерия която е заминала но само с смяна на батерията маи няма да има ефект. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Сря Май 30, 2007 8:18 Заглавие: |
|
|
Когато съм нямал пулт съм решавал проблема като изтривам няколко реда от еепрома.Разбира се преди да почнеш да триеш правиш бекъп на оригиналния запис.Почваш след това да триеш примерно по 2 реда и бодеш на цокъл.В един момент все ще изтриеш блокадата _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|