| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Сря Май 30, 2007 8:23 Заглавие: |
|
|
| kasiko написа: | | кода е трицифрен има три празни - - - чертички,които мигат. |
Тази тема трябва да е една от водещите в раздел "Бисери".Пич до сега да беше го занесал в сервиз и щеше да слушаш музика. _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pucev Нов потребител

Регистриран на: 26 Май 2007 Мнения: 5
|
Пуснато на: Сря Май 30, 2007 10:00 Заглавие: |
|
|
| Съгласно моите данни,E-SRTDPS са 4 модела :510,710,770,___!Ако е последния-без цифри,тогава паметта е B9046/93C46,на която в клетка с адрес 0000,стои 2971 или5971.Сигурно знаеш,че ако я програмираш на 2970 ще спре да ти иска кода.Това е ...за другия модел ти обясних:TC89101P ,в клетка 0000 стои3325 или 3352. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Май 30, 2007 10:05 Заглавие: |
|
|
pucev,искате да кажете,че всички касетофони от даден модел са само с един код?Това ми звучи малко вероятно. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pucev Нов потребител

Регистриран на: 26 Май 2007 Мнения: 5
|
Пуснато на: Сря Май 30, 2007 11:17 Заглавие: |
|
|
| Достатъчно е да се свали паметта и да се провери кой е кода за по сигурно! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Май 30, 2007 11:19 Заглавие: |
|
|
Е вече ми се струва,че си додахме на думата. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|