 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vstoykov Опитен потребител

Регистриран на: 04 Дек 2005 Мнения: 327 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Съб Юни 02, 2007 15:08 Заглавие: |
|
|
| RC написа: | | vstoykov написа: | | Подобни евтини пистолети стават ли за запояване/разпояване? |
За улуци - може би стават
Ама що трябваше да повдигаш тема от преди две години за такъв въпрос  |
Тази тема намерих -тази повдигнах (иначе трябваше да пиша нова).
Днес ще се поразходя до центъра (надявам се, че има работещи магазини) и ако не си харесам нищо ще питам...
P.S. Днес работеше само Конрад - нямаха в наличност. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|