| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
astradios Гост
|
Пуснато на: Чет Май 31, 2007 19:06 Заглавие: TV SONY KV 21T 5R тринитрон- екрана светва със закъснение |
|
|
Привет на знаещите,
Имам проблем с Ти-ви-то,като го включа се чува специфичния звук в кинескопа ,появява се звукът,но нормално кинескопа "светва"в интервал от 2 до 40 и повече минути.(всеки път различно) По някога след като заработи добре започва да променя интензитета на червения или синия цвят.После се нормализира и работи ПЕРФЕКТНО
без ограничение на времето.Всичко се повтаря на следващото пущане.
Единствено което е правено с презумпцията за студена спойка е презапоивано всяка спойка.Промяна не настъпи.
Моля ако някой може, да помогне!!!
Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Май 31, 2007 19:08 Заглавие: |
|
|
| ЕГН-то с колко му започва? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Май 31, 2007 19:27 Заглавие: |
|
|
Кинескоп _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
D.Kolev Опитен потребител

Регистриран на: 14 Дек 2006 Мнения: 103 Местожителство: В.Търново
|
Пуснато на: Съб Юни 02, 2007 13:34 Заглавие: |
|
|
вдигай screen-a и отоплението , да ги таковам в тринитроните  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Нед Юни 03, 2007 0:03 Заглавие: TV SONY |
|
|
| Дай на късо резистора в отоплението от ТХО и сравни времето за светване,ако е по-кратко-Кинескоп.Сони вече не е старото Сони от лепенките в ъгъла на кинескопа,те затова и приключиха с производството на тръби и минаха на плазми,не че и те са цвете,ама ще видим. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Нед Юни 03, 2007 14:10 Заглавие: Re: TV SONY |
|
|
| wesko dilow написа: | | приключиха с производството на тръби и минаха на плазми,не че и те са цвете,ама ще видим. | Дилов не се изказвай неподготвен Сони не произвеждат ПЛАЗМИ а само ЛСД Ако не правиш разлика между двата вида панели е твой проблем |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Нед Юни 03, 2007 22:33 Заглавие: TV SONY |
|
|
| Фишев,ти като си все подготвен що не помогнеш на човека,а си все в опозиция?Плазми,ЛСД-та,ще те видим какво можеш,когато изчезнат кинескопите,или да папкаш наготово информация от по-умните от теб е едно,а да критикуваш навсякъде е друго.Аз се подготвям самостоятелно,не получавам даром като теб.Всеки извор пресъхва някога,дори и твоя,както осещам от някои източници.Никой не е роден учен! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Нед Юни 03, 2007 22:49 Заглавие: |
|
|
| Дилов времето ще покаже какво ще стане Въпроса е принципен защото форума се чете от доста хора и всяко необосновано изказване предизвиква смях Ти изобщо мислиш ли че питащия е колега и ще може да намери R-а на отоплението след като по презумция е преспоил навсякъде |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
astradios Гост
|
Пуснато на: Вто Юни 05, 2007 19:43 Заглавие: |
|
|
Здравейте Dilov i Fishev ,
Благодаря много за съпричастноста ви към мен.Убеден съм ,че не е трудно да се подразбере лаика пред професионалиста,но предполагам форума е и за това; чрез обмен на информация да се помага при нужда.Аз уважавам хора които не пестят информацията само за себе си а помагат в нужда.Техниката,в частност електрониката се развива в повече от геометрична прогресия и сигурно ще бъде предизвикателство да си в"час".
До нови срещи във форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|