| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Гост
|
Пуснато на: Съб Дек 11, 2004 20:18 Заглавие: помогнете със схема за CROWN |
|
|
| Кажете , как да си намеря схема за този глупав модел CROWN DMQ 2045s. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Съб Дек 11, 2004 20:22 Заглавие: |
|
|
Еййй това има ли живи набори бре Схемата му сигурно е пожълтяла  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Съб Дек 11, 2004 20:51 Заглавие: Re: помогнете със схема за CROWN |
|
|
| батето написа: | | Кажете , как да си намеря схема за този глупав модел CROWN DMQ 2045s. |
Аз имам такава схема. Къде да ти я изпратя? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Rumenman Опитен потребител

Регистриран на: 30 Сеп 2004 Мнения: 146 Местожителство: Стамболийски
|
Пуснато на: Съб Дек 11, 2004 20:54 Заглавие: Наистина е жълта |
|
|
| Схемата я имам , от списание Радио , телевизия електроника (но за съжаление не пише номера и годината на списанието).За сега е на хартия ,но ако дадеш някакъв MAIL ,ще ти снимам и пратя в понеделник. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Съб Дек 11, 2004 22:21 Заглавие: |
|
|
какъв е проблема? може да минеш без схема _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Rumenman Опитен потребител

Регистриран на: 30 Сеп 2004 Мнения: 146 Местожителство: Стамболийски
|
Пуснато на: Сря Дек 15, 2004 15:54 Заглавие: jpeg-a stana malko golqm |
|
|
Изпратих схемата на [email protected] 2X 1.32mb (3 Mega Pixels)
и на [email protected] (намалена 1X317kb) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|