| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tehnica Опитен потребител


Регистриран на: 29 Юни 2004 Мнения: 669 Местожителство: ЕЛХОВО
|
Пуснато на: Пон Юни 04, 2007 10:57 Заглавие: PT92J |
|
|
Колеги телевизора е SILVA SCHNEIDER STV 2000TZ.Не мога да му извадя звук нито на 5,5 нито 6,5.Пафа е сменен,в сервиза BG и DK са активирани и въпреки това телевизора само шуми.Преди мен е правен доста професионално,но не е направен, паметта е на цокъл.Това ме навява на мисълта ,че ще е нещо по-завързано.Помагайте ако можете. _________________ Всеки транзистор,уважаващ себе си,по време на работа не трябва да позволява да бъде докосван с ръка! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пон Юни 04, 2007 11:33 Заглавие: |
|
|
| ще Ви изпратя схема на шасито, |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Юни 04, 2007 11:39 Заглавие: |
|
|
С аудио процесор ли е,по ниска как е? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivpav Опитен потребител

Регистриран на: 02 Ное 2006 Мнения: 539 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Пон Юни 04, 2007 11:39 Заглавие: |
|
|
| Дай подробности какъв е състава,стереовариант ли е моно ли е какъв е записа на процесора?В моноварианта звука върви от другаде и ако е сложена памет от стерео ще се държи така. Общо взето всичко се оправя от сервиз в опциите.Но ако е моно вариант е по-проблемен.Освен това кой паф е сменен ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пон Юни 04, 2007 11:45 Заглавие: |
|
|
Виж дали има на платката втория ПАВ филтър, който трябва да е от сорта К9453? _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tehnica Опитен потребител


Регистриран на: 29 Юни 2004 Мнения: 669 Местожителство: ЕЛХОВО
|
Пуснато на: Пон Юни 04, 2007 13:18 Заглавие: |
|
|
TDA 7056A е крайното стъпало.Няма втори пав филтър,а този който беше на платката е к2955м.Сега му сложих от МЧУ НА РЕСПРОМ.Едночипов е и крайното стъпало е сменено.Процесора е TDA9351PS/N2/2I1185 _________________ Всеки транзистор,уважаващ себе си,по време на работа не трябва да позволява да бъде докосван с ръка! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivpav Опитен потребител

Регистриран на: 02 Ное 2006 Мнения: 539 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Пон Юни 04, 2007 14:26 Заглавие: |
|
|
| Нещата се изясняват горе долу.За процесора пише че е мултисистемен значи трябва да работи на DK.Но ако е сложена памет за стереовариант ще дава такива признаци.Имаш ли подробно описание на опциите ?Пробвай като начало с празна памет ей така стрелба малко в тъмното.Явно тука ще има копане.В монитора има и доста дъмпове както за PT92 така и за шнайдер все някой ще се уцели. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пон Юни 04, 2007 15:56 Заглавие: |
|
|
правил съм 2 модела Силва Шнайедер на шаси PT92 те са в този съств:
SHASI PT92 99TA052D
THO 1352.5037
TDA9870A
TDA9853PS/N1/2L0224 PCF85116-3 66
TUN CTF5510
TDA6107Q
TDA8351
TDA2616 TDA7050
TDA16846 O3N60S5 TCTD1101G TL431 2354.0020
SHASI PT92 99TA052D
THO 40337-49 HR8545
TDA9870
TDA9850PS/N1/2K0223 24C16 95
TUN CTF5510
TDA6107Q
TDA8356
TDA2615
TDA16846 O3N60S5 TCTD1101G TL431 2084.0058TR
процесорите се различават,ако смяташ че е от дъмпа тези мога да ти ги изпратя. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tehnica Опитен потребител


Регистриран на: 29 Юни 2004 Мнения: 669 Местожителство: ЕЛХОВО
|
Пуснато на: Вто Юни 05, 2007 11:28 Заглавие: |
|
|
Пробвах най различни дъмпове,но точно за този процесор едва ли са-някой ако има нека да го изпрати. _________________ Всеки транзистор,уважаващ себе си,по време на работа не трябва да позволява да бъде докосван с ръка! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|