| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
baytimi Активен потребител

Регистриран на: 01 Мар 2007 Мнения: 78 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Юни 04, 2007 22:17 Заглавие: касетофон FORD 2014 |
|
|
| здр.колеги имам един касетофон FORD 2014 за разкодиране с еепром 7002mn010 имам няколко бина но не пасват за него ако някои може да помогне ще му се реванширам |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Van4ovski Нов потребител


Регистриран на: 12 Яну 2007 Мнения: 25 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Вто Юни 05, 2007 7:52 Заглавие: Re: касетофон FORD 2014 |
|
|
| baytimi написа: | | здр.колеги имам един касетофон FORD 2014 за разкодиране с еепром 7002mn010 имам няколко бина но не пасват за него ако някои може да помогне ще му се реванширам |
Пробваи тези 1 , и това 2
Успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Вто Юни 05, 2007 15:15 Заглавие: |
|
|
| Смени паметта с 93с46 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Вто Юни 05, 2007 22:40 Заглавие: |
|
|
| velo написа: | | Смени паметта с 93с46 |
И защо да я сменя.Това че не записва коректно дъмпа в еепрома не значи че трябва да я смени _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|