| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
klipper Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2006 Мнения: 226
|
Пуснато на: Вто Юни 05, 2007 18:47 Заглавие: CROWN |
|
|
| Modela e CB2139.Шасито PX20025-5C.Проблема на тази машинка е че хваща 5 програми на метров и 2 на дециметров.Телевизора е на 3годишен.Смених тунера с друк и пак същото:(.Работите май отиват към процесора.TDA9381PS/N2/3I.Ако можете ми помогнете със съвет и от каде мога да го закупя. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Вто Юни 05, 2007 18:52 Заглавие: |
|
|
А варикапното мерил лиси го ?  _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
klipper Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2006 Мнения: 226
|
Пуснато на: Вто Юни 05, 2007 18:59 Заглавие: |
|
|
| Клиентите са си го купили с този дефект от магазина, но не са го гледали 2 години.Вертикалното не съм го мерил.Има ли вероятност да е от него. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Юни 05, 2007 19:06 Заглавие: Re: CROWN |
|
|
| klipper написа: | | ....Телевизора е на 3годишен.Смених тунера с друк и пак същото...Ако можете ми помогнете със съвет и от каде мога да го закупя. |
Собственика на телевизора ли е 3 годишен
А не е ли крайно време да се научиш как и къде се пускат теми, да ползваш търсачката, а така също да пооправиш правописа за да не будиш недоумение поне с това.
П.С. Сега като гледам май както пишеш, така и четеш.
| Noel написа: | | А варикапното мерил лиси го ? |
| klipper написа: | | Вертикалното не съм го мерил.Има ли вероятност да е от него. |  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
klipper Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2006 Мнения: 226
|
Пуснато на: Вто Юни 05, 2007 19:17 Заглавие: |
|
|
А вие няма ли да престанете да правиш глупави и безполезни коментари.Да собственика е 3 годишен.Вие и това можете да си помислите.
Модерирано от RC
Още един такъв пост и темата ти ще замине на друго място в най-лекия случай.
Не ти е за първи път.
И оправи правописа за да е ясно поне какво питаш!
| Цитат: | | А вие няма ли да престанете да правиш |
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Юни 05, 2007 19:56 Заглавие: |
|
|
| klipper написа: |
Модерирано от RC
|
Не модерирай,ами заключвай е моят съвет.
Темата нито има някакво бъдеще,нито човека отговаря адекватно на зададените въпроси...Според мене-нема смисъл.
И въпреки че съм песимист,че от това ще излезе нещо,айде-
Абе човек-толкоз ли е сложно-
къв е тунера,аналогов ли е,цифров ли??
Колко е варикапното и в кви граници се регулира? _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Вто Юни 05, 2007 20:09 Заглавие: |
|
|
Да не стане няколко страници тема Сменяи стабилитрона на 33волта Намира се до радиатора на които е закрепена ВЕРТИКАЛНАТА схема Това е детска болест на този модел забрави за процесори памети тунери и прочие ВИСОКИ ТЕРХНОЛОГИИ Деиствай и после да докладваш и много много не се репчи по форума има какво да научиш тук |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Вто Юни 05, 2007 20:13 Заглавие: |
|
|
| Сложно е Божилов, сложно, не става само с питане. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
klipper Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2006 Мнения: 226
|
Пуснато на: Сря Юни 06, 2007 9:41 Заглавие: |
|
|
| Мерси за съвета fishev .Самоче няма стабилизатор на 33в.Вертикалната схема на 6 краче влизат 14.8в. Схемата еSTV 9302A.Сменил съм всички електролити.Клиентите са си го купили с този дефект от магазина .Понеже схемата която гледам не е оригинална незнам дали вертикалната е тази която е сложена. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Юни 06, 2007 9:47 Заглавие: |
|
|
Хайде малко по-сериозно,а как става варикапното за тунера,този стабилитрон е за варикапното а не за вертикалното/писа Ви се че е близко до вертикалното/ _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|