| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
gmg_service Опитен потребител

Регистриран на: 06 Фев 2006 Мнения: 595 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Сря Юни 06, 2007 23:43 Заглавие: neo 1451-захранване |
|
|
Захранването му е поразено доста сериозно от токов удър.Повечето от елементите са се изпарили.Лошото е ,че схемата която имам нещо не одговаря на телевизора.По схема е с три транзистора в захранването,а на платката е един елемент с пет крака.
1---300 v
2---маса
4--- към оптрона
Проца. е LC 863532C
Видео LA 76818
Някой може ли да помогне за въпросният елемент.???
Последната промяна е направена от gmg_service на Чет Юни 07, 2007 14:52; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Чет Юни 07, 2007 6:14 Заглавие: |
|
|
Виж това в пощата не отговаря ли на това което търсиш _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gmg_service Опитен потребител

Регистриран на: 06 Фев 2006 Мнения: 595 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Чет Юни 07, 2007 10:40 Заглавие: re |
|
|
Благодаря Ноел.Има вероятност да е нещо подобно,но се оказа ,че може да има и други варианти
KA 5H0265
KA 5Q0560
и други подобни.По pdf. се различават.Освен това не ги намирам по магазините.
Отново NEO ме изумява.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Юни 07, 2007 10:44 Заглавие: |
|
|
Някакви надписи има ли по платката? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gmg_service Опитен потребител

Регистриран на: 06 Фев 2006 Мнения: 595 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Чет Юни 07, 2007 15:25 Заглавие: |
|
|
| dima написа: | | Някакви надписи има ли по платката? |
BSC7.820.7522
471121
CQC003001003226
Ето и малко снимки:
http://www.unbase.com/n/9205030763 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tvpetrov Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2004 Мнения: 590 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Пет Юни 08, 2007 7:40 Заглавие: |
|
|
| Виж си пощата да не би да е това дето ти пратих. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RAI Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 260 Местожителство: SMOLIAN
|
Пуснато на: Пет Юни 08, 2007 7:52 Заглавие: RE |
|
|
KA5Q0765RT
RAI |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gmg_service Опитен потребител

Регистриран на: 06 Фев 2006 Мнения: 595 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Чет Юни 21, 2007 21:29 Заглавие: Re: RE |
|
|
| RAI написа: | KA5Q0765RT
RAI |
Това е . Благодаря за помоща.Наложи се да изкарам схемата на захранването,на лист хартия,за да се ориентирам по лесно.Голям проблем беше намирането му.Но вече всичко е ОК.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|