 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
toltec Опитен потребител

Регистриран на: 26 Апр 2004 Мнения: 734 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Чет Юни 07, 2007 22:48 Заглавие: |
|
|
| Имам руски С1-99 ( 2x100MHz ) , PHILIPS ( 2x20 MHz ) , TEKTRONIX 2236 .Определено предпочитам да си работя с последния , но това не означава че и трите не са морално остарели .Основния недостатък на руския е , че галетите са калпави и е доста тежък .Обаче вече ми се е дощяло DSO... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Yassen Опитен потребител


Регистриран на: 16 Сеп 2005 Мнения: 401 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Юни 07, 2007 22:59 Заглавие: |
|
|
| Bojilov написа: | | То така,ама като сметнеш от е-бей че имаш и транспортин доставки по 60лв на кило,ако полвзаш DHL примерно,щото те са най-евтини и транспорта ше ти излезе,колкото осцилоскопа,да не и вповече. |
Божилов, недей така бе човек, ще изплашиш народа пазарувал съм от e-bay (Eвропа), повечето пращат с обикновена поща. Зависи как се разбереш с човека отсреща. Доставката на 10кг. с обиконовената поща е към 60 лв. Задължителна е уговорката обаче ( немците поотбират и англииски) !!! И е хубаво да му кажеш на продавача да пише на кутията да пише "Repair parts" за да нема ядове по митниците Пазара от e-bay е съвсем нормално нещо за мен от доста време насам, преди обаче пазарувах с карта на мой приятел
ps: ей тука и тук има нещо интерсно като за начало  _________________ Младото поколение трябва да възроди Българската електроника |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|