 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Съб Май 05, 2007 23:17 Заглавие: |
|
|
Тва е истинското име на фирмата,само че от дълги години насам винаги телевизорите си се казват просто Loewe,щото става много дълго.Най-древните-отзад на капака пишеше Loewe-Opta а отпред само Loewe.
В Германия винаги се е считало че Льове,Мец,Банг са марки за баровци с перфектно качество и по-височки цени.
На немски думата значи ЛЪВ _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bitbig Нов потребител

Регистриран на: 04 Май 2007 Мнения: 7 Местожителство: Botevgrad
|
Пуснато на: Пет Юни 08, 2007 8:47 Заглавие: |
|
|
| привет отново на всички!значи за този ТВ намерих едно доста добро дистанционно,звук си имаше(говорителите бяха разкачени и за това нямаше първоначално) и всичко беше ОК!само че преди няколко дни изчезна сигнала!изобщо тунера не разпознава никакъв сигнал отзад на входа!при което го закарах на един "майстор" който ми каза че е изгорял тунера и трябва нов,но едва ли ще може да се намери за този модел ТВ!каза ми че варианта е да смени тунерите(ТВ е с два) но няма да имам PIP!съгласих се но ми се ще да знам трудно ли е наистина да се намери тунер и дали се търси по модела на ТВ самият тунер или има нещо по-особено?за тая размяна ще ми вземе 40лв......и май ще ме одруса здраво! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Юни 08, 2007 8:58 Заглавие: |
|
|
| bitbig написа: | | съгласих се но ми се ще да знам трудно ли е наистина да се намери тунер и дали се търси по модела на ТВ самият тунер или има нещо по-особено?за тая размяна ще ми вземе 40лв......и май ще ме одруса здраво! |
Нов тунер няма да намериш.Имам втора употреба,ако те интересува-пиши на ЛС. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bitbig Нов потребител

Регистриран на: 04 Май 2007 Мнения: 7 Местожителство: Botevgrad
|
Пуснато на: Пет Юни 08, 2007 11:04 Заглавие: |
|
|
| Bojilov,писах ти ЛС,ако се наложи ще ти дам и Skype и в удобно за теб време да се уточним!10х |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|