| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Нед Юни 10, 2007 13:44 Заглавие: |
|
|
Мотора е около 160 вата.Формулата за мощността е:U.I.корен от 3.косинус фи
Пробвай дали ще завърти.Ако имаш амперклещи,измери тока/на един от изводите на захранването/.Трябва да е близък до 0.6 ампера/под товар/.Заслушай се да няма нехарактерен шум.Можеш да измериш и напреженията м/у всяка от 3-те пластини.Трябва да е около 220 волта. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Фикри Нури Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юли 2005 Мнения: 1673 Местожителство: Kърджали
|
Пуснато на: Нед Юни 10, 2007 18:47 Заглавие: |
|
|
Електродвигателя е 0.12 HP (конски сили). Затова му дадох линк на човека за да си напрегне мозъка за да си сметне какъв кондензатор ще му свърши работа. Не смятам, че форума е за готованковци, на които като им се чишне трябва да им се поднесе кукуто. _________________ http://www.velox-systems.eu/
В скайпа: filikon |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Нед Юни 10, 2007 20:26 Заглавие: |
|
|
| Фикри Нури написа: | | Електродвигателя е 0.12 HP (конски сили). Затова му дадох линк на човека за да си напрегне мозъка за да си сметне какъв кондензатор ще му свърши работа. Не смятам, че форума е за готованковци, на които като им се чишне трябва да им се поднесе кукуто. |
Сигурно си прав!Но това момче,както "бързо" действа...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Нед Юни 10, 2007 21:25 Заглавие: |
|
|
| helios написа: | | Фикри Нури написа: | | Електродвигателя е 0.12 HP (конски сили). Затова му дадох линк на човека за да си напрегне мозъка за да си сметне какъв кондензатор ще му свърши работа. Не смятам, че форума е за готованковци, на които като им се чишне трябва да им се поднесе кукуто. |
Сигурно си прав!Но това момче,както "бързо" действа...  |
Да....ще станат пак 20 страници постове за нищо работа  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|