 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
the_bull Опитен потребител

Регистриран на: 31 Май 2007 Мнения: 660 Местожителство: Монтана(Студент в Русе)
|
Пуснато на: Пет Юни 15, 2007 19:43 Заглавие: |
|
|
| californieca Нещо май не ме разбра искам да кажа, че си му измерил максималното пробивно, работното е 2 пъти по-малко демек 140 на 2 прави към 70 волта работно напрежение. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
californieca Опитен потребител


Регистриран на: 18 Яну 2005 Мнения: 439 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Юни 16, 2007 9:43 Заглавие: |
|
|
| the_bull написа: | | californieca Нещо май не ме разбра искам да кажа, че си му измерил максималното пробивно, работното е 2 пъти по-малко демек 140 на 2 прави към 70 волта работно напрежение. |
Да да да,сори ,нещо съм расеян много тези дни,разбрах те колега,благодара ти _________________ Всичко е в тока  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
slav4o.com Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 2970 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Нед Юни 17, 2007 13:06 Заглавие: |
|
|
| Явно не е достатъчно високо входното съпротивление на волтметъра ти и то смъква напрежението на 140 V в случая то е малко по-малко от това на ограничаващия резистор. Трябва ти уред с високо входно съпротивление. Друга възможна причина е малък филтриращ кондензатор. Или пък има някаква утечка. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|