| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
БАЛДУИН ЛЕФТЕРОВ Опитен потребител

Регистриран на: 18 Юни 2003 Мнения: 225 Местожителство: Разград
|
Пуснато на: Вто Дек 14, 2004 18:06 Заглавие: Търся дъмп за LG |
|
|
| Търся дъмп за LG - CF-20F60X шаси МС-84А. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Дек 14, 2004 18:19 Заглавие: |
|
|
Вече пътува. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Вто Дек 14, 2004 18:21 Заглавие: |
|
|
Изпратих ти нещо дано се получи.
Успех! _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
БАЛДУИН ЛЕФТЕРОВ Опитен потребител

Регистриран на: 18 Юни 2003 Мнения: 225 Местожителство: Разград
|
Пуснато на: Сря Дек 15, 2004 9:12 Заглавие: |
|
|
Благодаря за изпратените дъмпове,вече мога да вляза в неравна битка със силите на МРАКА.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
БАЛДУИН ЛЕФТЕРОВ Опитен потребител

Регистриран на: 18 Юни 2003 Мнения: 225 Местожителство: Разград
|
Пуснато на: Сря Дек 15, 2004 14:45 Заглавие: |
|
|
| Сега да дам отчет.Дефекта беше:отказ да изпълнява команди от ДУ и клавиатура,като му скимне обаче се командва само от ДУ,и пак си умира като му скимне.Проблема се реши със смяна на чипа на паметта(направо забиваше проца),нов дъмп и малко работа в сервизно меню. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|