 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Гост
|
Пуснато на: Вто Юни 19, 2007 11:32 Заглавие: |
|
|
| RC написа: | | Anonymous написа: | | Ами то на повечето трифазни двигатели пише 220/380 волта. |
predator_310 и какво според теб означава това?  |
Че при свързване в триъгълник може да работи и на 220в |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Юни 19, 2007 12:13 Заглавие: |
|
|
| И при това и с монофазно захранване. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Вто Юни 19, 2007 12:59 Заглавие: |
|
|
| RC написа: | | И при това и с монофазно захранване. |
Тва не го разбрах. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gengan Активен потребител

Регистриран на: 23 Юни 2007 Мнения: 72 Местожителство: Silistra
|
Пуснато на: Пет Юли 06, 2007 17:40 Заглавие: Честотно управление |
|
|
| Силовата схема на честотен преобразувател не е сложна, пращам ти я. Цялата сложнотия е в този блок управление, схема .....мани, мани, откажи се. Както те съветваха, има такива фабрични преобразуватели, най-различни марки, включително и български, на Електроинвент - София. Купуваш един за 1,5kW и проблема ти е решен.[/img] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gengan Активен потребител

Регистриран на: 23 Юни 2007 Мнения: 72 Местожителство: Silistra
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emilm Опитен потребител

Регистриран на: 04 Авг 2005 Мнения: 761
|
Пуснато на: Сря Юли 11, 2007 15:42 Заглавие: Re: Трифазен двигател |
|
|
| Anonymous написа: | Здравейте,
Някои може ли да ми каже как мога да управлявам оборотите на трифазен мотор с мошнос 1200 вата.Трябва ми работеша схема |
http://www.radio-konst.narod.ru/ В "мои конструкций" има микроконтролерно управление на трифазен асинхронен двигател с всичко необходимо,включително и разработена платка |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|