| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Вто Юни 19, 2007 16:59 Заглавие: SHARP хотелски режим |
|
|
Колеги,търся как се влиза в хотелски режим на един SHARP 21HS-50S.
uP=TDA9350PS/N2/3/0610
заикоCB2612
K2J215
memory=24C08C6
Телевизорът идва от Германия с оригинално дистанционно,но заключен и не може да се настройват нови програми.Благодаря в аванс за инфото! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Юни 19, 2007 17:08 Заглавие: |
|
|
Изпращам сервизното,мисля,че 59 позиция HTL се променя. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Вто Юни 19, 2007 18:14 Заглавие: SHARP хотелски режим |
|
|
| Сега пробвам и пиша. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Вто Юни 19, 2007 18:36 Заглавие: SHARP ..... |
|
|
| RC-не става по твоя метод,а в този линк не мога да вляза,пробвах преди да ми пишеш. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Юни 19, 2007 18:44 Заглавие: |
|
|
Това от линка е Manual, но има какво да се види и там.
Защо не можеш да го дръпнеш не знам, но вече е в пощата ти.
Пулта читав ли е?
И такъв ли е (въпреки, че пишеш, че е оригинален)? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Вто Юни 19, 2007 22:39 Заглавие: SHARP-хотелски режим |
|
|
| Пулта е донесен заедно с телевизора.Всички функций отговарят и на екрана си е традиционно шарповсо меню.Сега пиша от дома и не запомних номера на пулта.Утре ще подновя темата.Запомнени са 17 програми,като само на 1-ва показва ключ,а на всички останали в меню за настройване на програми,където трябва да се влезе в програмиране с бутон PR+ не реагира на командата.Няколко колеги бяха при мен и никой не успя.Ще разгледам цялото инфо от всички колеги,ще поровя и в руските форуми и при неуспех отново ще се обърна към всички Вас,които ме удостоихте с внимание.Благодаря и до утре! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Сря Юни 20, 2007 12:10 Заглавие: SHARP-хотелски режим |
|
|
| Благодаря на Димата за схемата и на RC за мануала.Отключих тв-то според описанието в инструкцията за потребителя.Просто някои програми бяха заключени,но не всички,както бях писал.В сервиз 59 позиция за хотелски режим си е била на OFF само е било нужно по-внимателно четене на текста за отключване от деца.Благодаря ви на всички за отзивите.Закривам темата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|