 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
elvest_sd Нов потребител

Регистриран на: 24 Апр 2007 Мнения: 2 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Юни 20, 2007 17:08 Заглавие: Продавам осцилоскоп tektronix465B |
|
|
Продавам осцилоскоп TEKTRONIX 465B -100Mhz,с цифров мултимер, сервизно описание и инструкция за експлоатация. Използван е съвсем малко. Цена 700лв.
За контакти 0885914867, 02/8276526. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
magritte Активен потребител

Регистриран на: 16 Мар 2005 Мнения: 94 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Юни 23, 2007 16:15 Заглавие: |
|
|
Ако някой го вземе (а ако е запазен, това наистина е един много добър прибор, макар и сравнително стар), ще получи от мен температурна сонда Тектроникс с платинов датчик (за този осцилоскоп) на много ниска цена.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|