| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
venc_i Опитен потребител

Регистриран на: 04 Дек 2004 Мнения: 213 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Сря Юни 27, 2007 21:49 Заглавие: TV PHILIPS няма звук |
|
|
чипа на звука липсва половината, и не ми е ясно какъв е, а ако имате и схема..... благодаря
шаси 20GR1250/02В _________________ ЗА КОЛЕГАТА ИЛИ ХУБАВО ИЛИ НИЩО |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Юни 27, 2007 21:55 Заглавие: |
|
|
| това което сте написали е модела на телевизора,опишете какви са другите интегрални схеми, и за чипа на крайното стъпало ли говорим....... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venc_i Опитен потребител

Регистриран на: 04 Дек 2004 Мнения: 213 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Сря Юни 27, 2007 22:01 Заглавие: |
|
|
да бе, малко е неясно наистина , за крайно стъпало на звука става вапрос, а тВ-то не е при мен, да и това е модела наистина, аааааа, май е късно вече, записал съм си и това но какво е незнам, Е103188 _________________ ЗА КОЛЕГАТА ИЛИ ХУБАВО ИЛИ НИЩО |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Сря Юни 27, 2007 22:04 Заглавие: |
|
|
Шасито ти е GR1X и схемата за звук е с 8 крачета и е ТДА7052.Ако искаш да ти пратя схемата но си дай пощата да се вижда. _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем... 
Последната промяна е направена от коцев на Сря Юни 27, 2007 22:04; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Юни 27, 2007 22:04 Заглавие: |
|
|
| Утрото е по мъдро от вечерта.трябва да се види |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Сря Юни 27, 2007 22:07 Заглавие: |
|
|
Шаси GR1AX , звук TDA7052. Тая схема сигурно я има на сто места в интернет? _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venc_i Опитен потребител

Регистриран на: 04 Дек 2004 Мнения: 213 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Сря Юни 27, 2007 22:14 Заглавие: |
|
|
| mitachi написа: | | Шаси GR1AX , звук TDA7052. Тая схема сигурно я има на сто места в интернет? |
бе имая ама кат не го знаех шасито я , [email protected]
благодаря ви _________________ ЗА КОЛЕГАТА ИЛИ ХУБАВО ИЛИ НИЩО |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Сря Юни 27, 2007 22:22 Заглавие: |
|
|
| venc_i написа: | | mitachi написа: | | Шаси GR1AX , звук TDA7052. Тая схема сигурно я има на сто места в интернет? |
бе имая ама кат не го знаех шасито я , [email protected]
благодаря ви |
Пратено, DjVu формат. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Сря Юни 27, 2007 22:29 Заглавие: |
|
|
Фенци др.Коцев от тоя сайт следи моделите на телевизорите и с какво шаси са. Най отгоре намираш където пише МОДЕЛ-ШАСИ и чукаш на него после отиваш на Philips и си намираш шасито.В другия раздел си намираш и схема /ако има разбира се/
http://base.rc5.ru/manuals.php _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venc_i Опитен потребител

Регистриран на: 04 Дек 2004 Мнения: 213 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Пет Юни 29, 2007 22:25 Заглавие: |
|
|
| mitachi написа: | | venc_i написа: | | mitachi написа: | | Шаси GR1AX , звук TDA7052. Тая схема сигурно я има на сто места в интернет? |
бе имая ама кат не го знаех шасито я , [email protected]
благодаря ви |
Пратено, DjVu формат. |
а с какво се чете този формат _________________ ЗА КОЛЕГАТА ИЛИ ХУБАВО ИЛИ НИЩО |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|