| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
colbi Активен потребител

Регистриран на: 21 Мар 2005 Мнения: 94
|
Пуснато на: Пет Юни 29, 2007 15:10 Заглавие: TV CROWN CTV 5571ST TEX SI |
|
|
| Колеги имам проблем с това ТВ диода свети като го пусна за свирва и спира захранването не тргва кондензатора остава зареден някакви идеи или схема . БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Dimow Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2007 Мнения: 416 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Юни 29, 2007 15:55 Заглавие: |
|
|
Как е изпълнено захранването?Със STR 451 или по друг начин? _________________ LZ4XH |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radoslavn Опитен потребител


Регистриран на: 12 Ное 2004 Мнения: 484 Местожителство: гр.Карнобат
|
Пуснато на: Пет Юни 29, 2007 16:01 Заглавие: |
|
|
шасито е11АК30,НЕ Е СТАР CROWN  _________________ Никога не е късно да станеш за резил! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Dimow Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2007 Мнения: 416 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Юни 29, 2007 16:09 Заглавие: |
|
|
О.К. Щом засвирва захранването ,значи има желание да тръгне.Първо проверете да не е дефектирал крайния транзистор на хоризонталната развивка. _________________ LZ4XH |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tomazo Опитен потребител


Регистриран на: 24 Юни 2007 Мнения: 451 Местожителство: Македония
|
Пуснато на: Пет Юни 29, 2007 20:46 Заглавие: |
|
|
Krainia Tranzistor est eli ne BU808DFI.
Ima sasi 11AK30+nekoe drugo chislo.Tvoeto ostava li samo 11AK30 ??  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tyna Опитен потребител

Регистриран на: 08 Мар 2005 Мнения: 125 Местожителство: гр.Дряново
|
Пуснато на: Съб Юни 30, 2007 13:07 Заглавие: |
|
|
| Щом се опитва да тръгне и кондензатора остава зареден,то по-скоро проверете дали има вертикални импулси.С осцилоскопа .. Като "изсвирва "за момент -появявят ли се всички напрежения за момент? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|