| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Юни 30, 2007 13:42 Заглавие: Daewoo CP185 дъмп |
|
|
ТВ е К21С6NT Поразен от гръм.Всичко е оправено ,но се оказа че и дъмпа се е омотал.Моля за дъмп от този модел или близък модел.Също как е входа в сервиз _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
TV_MANIAK Активен потребител


Регистриран на: 03 Авг 2005 Мнения: 82 Местожителство: Мизия
|
Пуснато на: Съб Юни 30, 2007 14:08 Заглавие: |
|
|
| Поща!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sushko Опитен потребител

Регистриран на: 21 Дек 2005 Мнения: 112 Местожителство: Ихтиман
|
Пуснато на: Съб Юни 30, 2007 14:20 Заглавие: Daewoo CP-185 дъмп |
|
|
| И още един работещ за 14" в пощата! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Юни 30, 2007 14:41 Заглавие: |
|
|
Благодаря ви.Сега чакам жокер за сервиза _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Съб Юни 30, 2007 14:50 Заглавие: |
|
|
| Сервиза трябва да е вече в пощата Ви. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Юни 30, 2007 18:53 Заглавие: |
|
|
Не съм видял че колегата sushko ми е пратил и сервизния.Благодаря на всички. _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|