| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Нед Юли 01, 2007 20:11 Заглавие: Grundig SE 7088 IDTV-CUC1824 |
|
|
Здравейте колеги.Този Grundig дава бял екран без линии на обратния ход.Картината не е прекалено ярка,че да задейства защита.Говор се чува.Има цифров блок.Още нищо не съм правил по него.От къде да го започна?
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dinko Опитен потребител


Регистриран на: 28 Ное 2005 Мнения: 603 Местожителство: СОФИЯ - СЛИВЕН
|
Пуснато на: Нед Юли 01, 2007 21:04 Заглавие: |
|
|
ако ти излиза и менюто а имаш само бял екран според мен 90% SDA9290-5  _________________ 0882 077 996 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Нед Юли 01, 2007 21:31 Заглавие: |
|
|
| Да менюто излиза.Скъпа ли е тази SDA9290-5 и намира ли се? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dinko Опитен потребител


Регистриран на: 28 Ное 2005 Мнения: 603 Местожителство: СОФИЯ - СЛИВЕН
|
Пуснато на: Нед Юли 01, 2007 21:33 Заглавие: |
|
|
Аз имам ,ама гледам че и асво също така че там  _________________ 0882 077 996 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
SANDCASTLE Активен потребител


Регистриран на: 22 Юни 2007 Мнения: 61 Местожителство: Габрово
|
Пуснато на: Нед Юли 01, 2007 21:57 Заглавие: |
|
|
Някой взимал ли е от асво-то този чип.
Ако е така пишете как се държи |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dinko Опитен потребител


Регистриран на: 28 Ное 2005 Мнения: 603 Местожителство: СОФИЯ - СЛИВЕН
|
Пуснато на: Нед Юли 01, 2007 22:23 Заглавие: |
|
|
Аз си купих 2 броя заради цената (около 19 лв)но все още не съм го пробвал . интересно че пишат че имат SDA9290-5 a пращат SDA9290-6 дали са 100% аналог не знам ,имам си още работещи SDA 9290-5 и не съм пробвал. _________________ 0882 077 996 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|