| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Юли 02, 2007 17:39 Заглавие: ДУ за Универсум |
|
|
| Колеги,RC,търся ДУ за UNIVERSUM FT 42223.С универсалният пилот код 101,102,105 може да превключваш програми и регулираш звук но не може да се настройва.При код 591 излиза настройката на бутона за звук но нищо друго не съвпада.Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Юли 02, 2007 17:54 Заглавие: Re: ДУ за Универсум |
|
|
| stiyan stoikov написа: | | ....При код 591 излиза настройката на бутона за звук но нищо друго не съвпада... |
Ако имаш впредвид, че бутона Vol- действа като Menu то пулта който ти трябва е FRC2089.
(Не знам да има Pilot).
П.С Off от този код би трябвало да действа като P+ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Юли 02, 2007 18:03 Заглавие: |
|
|
| При код 572 почти всичко съвпада без настройката на програмите нея я няма изобщо.При 591 не ми излизат настройка на картината и звука(не съм много сигурен) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Юли 02, 2007 18:29 Заглавие: |
|
|
Добре, де.
Ako oт 591 бутона:
Vol- - Menu
Vol+ - Sound
Hold - Off
TV/VCR - Pict.
Size - "7"
Mix - "4"
Off - P+
Ako oт 591 бутона:
Menu - OK
действат по този начин, то пулта е горния (FRC2089)
Ако не е така - дай повече подробности. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
angele Опитен потребител

Регистриран на: 20 Окт 2005 Мнения: 323 Местожителство: Burgas
|
Пуснато на: Пон Юли 02, 2007 18:35 Заглавие: |
|
|
Погледни да не е DAEWOO-ако да,стават дистанционните за деу с бутон Е/ентер/ по средата на кръстачката _________________ Az sam |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Юли 02, 2007 18:45 Заглавие: |
|
|
| angele написа: | | Погледни да не е DAEWOO-ако да,стават дистанционните за деу с бутон Е/ентер/ по средата на кръстачката |
Не е това случая - много от нещата за които пише, че работят - нямаше (ако е така).
Вероятно става дума за шаси от сорта на 17.1
Оригиналния пулт (понякога) се води като PR106. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Юли 02, 2007 20:10 Заглавие: |
|
|
| Ще пробвам с FRC2089 и ще пиша за резултата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|