 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Veselin_stanchev Активен потребител

Регистриран на: 12 Юли 2004 Мнения: 58 Местожителство: SHUMEN
|
Пуснато на: Пет Юни 29, 2007 13:22 Заглавие: "COLD RESET" за CD AIWA CX-JN77 |
|
|
Може ли някой да помогне,как се прави RESET на тази система.CD не чете,на дисплея се сменят цифрите от 0 до 100 много бързо,сменят се трите диска-и "No Disk". На няколко SONY съм правил COLD RESET,но тук не мога да намеря комбинацията от бутони.
Благодаря предватително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Veselin_stanchev Активен потребител

Регистриран на: 12 Юли 2004 Мнения: 58 Местожителство: SHUMEN
|
Пуснато на: Вто Юли 03, 2007 11:47 Заглавие: |
|
|
| За протокола.При включена система се натискат едновременно "STOP","P.FILE" и "DISK1" -изписва COLD RESET и всичко е "ok". |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|