| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
saaemo Опитен потребител


Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 213 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пет Юли 06, 2007 8:36 Заглавие: Дъмп за тв neo TV1423TX |
|
|
Здравейте трябва ми дъмп въпросното тв ако има и схема ще съм благодарен
ПРОЦ:ST92195B5B1/PBP
MEM:24C08 _________________ Докато губиш нещо, не се знае какво печелиш
Поздрави Емо |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radoslavn Опитен потребител


Регистриран на: 12 Ное 2004 Мнения: 484 Местожителство: гр.Карнобат
|
Пуснато на: Пет Юли 06, 2007 8:45 Заглавие: |
|
|
ето _________________ Никога не е късно да станеш за резил! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sabi69 Опитен потребител


Регистриран на: 23 Мар 2004 Мнения: 424 Местожителство: DEVIN
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Пет Юли 06, 2007 8:47 Заглавие: |
|
|
| Опитай този. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
saaemo Опитен потребител


Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 213 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пет Юли 06, 2007 9:00 Заглавие: |
|
|
Благодаря колеги за бързите отговори и за дъмповете Митко "Митачи " ми пусна дъмпчето по icq-то веднага след като пуснах темата "налях " ги и всичко заработи ..а ефекта беше... не ще да тръгне има 110в но няма импулси за ХО с дъмпа всичко си дойде на място още веднъж благодаря и лек и доходен на всички  _________________ Докато губиш нещо, не се знае какво печелиш
Поздрави Емо |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|