| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
amv Активен потребител


Регистриран на: 27 Фев 2006 Мнения: 72
|
Пуснато на: Нед Юли 01, 2007 6:44 Заглавие: mitsubishi ct-21m2etv |
|
|
Телевизора дойде от германско с повреда в захранването.Сега работи ,но като го изключа яркост,цветност,контраст и говор са на 0.Телевизора е без ДУ .Тук намерих 5831 на Конел но ми се струва че не му е пълен аналог.
Някой знае ли с какво ДУ да управлявам това чудо? _________________ Човек се учи докато е жив,и накрая се оказва че нищо не знае! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Нед Юли 01, 2007 12:37 Заглавие: |
|
|
| Благадаря ви за бързият отговор.Такова нещо не бях правил до сега,и за това умувах дали от ДУ се запаметяват настройките ,или е за поп!Желая на всички лек ден! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
amv Активен потребител


Регистриран на: 27 Фев 2006 Мнения: 72
|
Пуснато на: Пон Юли 09, 2007 11:42 Заглавие: |
|
|
Задълбавам темата отново .Оказа се че 5831 на конел се справя най-добре.Сега програмите ги запаметявам ,но изключа ли го и да го включа ,яркоста,контраста цветноста и говора остават на 0.Програмите ги помни .Как се влиза в сервизното меню? _________________ Човек се учи докато е жив,и накрая се оказва че нищо не знае! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Юли 09, 2007 12:24 Заглавие: |
|
|
Едва ли е нужно сервизно меню.
По-скоро трябва да откриеш начина за запомняне на нивата на аналоговите настройки.
Има и малка вероятност да е "издънена" област от паметта, но е малко вероятно.
Може и да пробваш с друга памет за да видиш дали ще тръгва по същия начин. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пон Юли 09, 2007 15:49 Заглавие: |
|
|
| Аз пробвах друга памет ,и резултата беше същият за това търся сервизно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Юли 09, 2007 15:52 Заглавие: |
|
|
| Anonymous написа: | | Аз пробвах друга памет ,и резултата беше |
С FFh, с 00h? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Юли 09, 2007 20:17 Заглавие: |
|
|
Не е до сервизен режим.Нещо не си налучкал процедурата по запомнянето на аналоговите настройки. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|