| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
omegata Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004 Мнения: 544 Местожителство: gabrovo
|
Пуснато на: Пон Юли 09, 2007 14:07 Заглавие: grundig ec7400rds |
|
|
зравейте колеги процесора е hc11p2 маска 2e74j xproga има за тоя процесор порт но някой има ли инфо с какъв кварц е изпълнен по нормалния начин не рачи да се прочете с max-a сега го свалих да го чета с xproga но не знам там с какъв квар да го направя на радиото е с 32 кHz ако някой знае че да мога да го прочета _________________ проблема винаги се крие там където най малко очакваш |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пон Юли 09, 2007 15:30 Заглавие: |
|
|
Ами то в Хпрога има да си зададеш честота точно каквато искаш.Защо го сваляш чети на място и си задаи от програматора честотата на кварца които е наситен. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
omegata Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004 Мнения: 544 Местожителство: gabrovo
|
Пуснато на: Пон Юли 09, 2007 15:42 Заглавие: |
|
|
| на място не можах да го прочета ползвах една програма която само чете и си програмираш честотата затова го свалих а не съм знаел че в xproga може да я задваш скоро си го направих и съм го ползвал само два пъти досега не бях сигурен дали ще може да работи проца с кварц например 8 mhz затова питам |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tsuko Опитен потребител


Регистриран на: 30 Ное 2004 Мнения: 356 Местожителство: Добрич
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|