| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dimitar dimitrov Нов потребител

Регистриран на: 16 Яну 2007 Мнения: 39 Местожителство: Годеч
|
Пуснато на: Пет Юли 06, 2007 10:52 Заглавие: Дистанционно за Schneider |
|
|
Здравейте. Бихте ли ми казали какво Д.У.да взема за този ТВ.
На капака пише.
Schneider
colorado 63
digitech 3000
DTV 3-6329
Не съм го отварял ако трябва ще го отворя да му запиша процесора.
Взимах дистанционно на пилот 1832 обаче то местеше по 3-4програми
с едно натискане на бутона.
предварително благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Юли 06, 2007 10:53 Заглавие: |
|
|
| FRC1051, P4071 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dimitar dimitrov Нов потребител

Регистриран на: 16 Яну 2007 Мнения: 39 Местожителство: Годеч
|
Пуснато на: Сря Юли 11, 2007 8:27 Заглавие: |
|
|
| Благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Юли 11, 2007 9:51 Заглавие: |
|
|
Или IR7144-VISA _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ZITON Опитен потребител

Регистриран на: 12 Юли 2004 Мнения: 301 Местожителство: Sliven
|
Пуснато на: Сря Юли 11, 2007 14:23 Заглавие: |
|
|
| паснаха ли дистанционните |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dimitar dimitrov Нов потребител

Регистриран на: 16 Яну 2007 Мнения: 39 Местожителство: Годеч
|
Пуснато на: Чет Юли 19, 2007 8:39 Заглавие: |
|
|
| Още не са ми го донесли . Като го пробвам ще пиша. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|