| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
nikokl Опитен потребител

Регистриран на: 07 Ное 2005 Мнения: 144
|
Пуснато на: Чет Юли 12, 2007 11:52 Заглавие: DVD NEO-PDX77 |
|
|
Беше изгоряло захранването след гръм,въстанових го тръгна но без говор
Възможно ли е проблема да е софтуерен |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Veselin_stanchev Активен потребител

Регистриран на: 12 Юли 2004 Мнения: 58 Местожителство: SHUMEN
|
Пуснато на: Чет Юли 12, 2007 11:56 Заглавие: |
|
|
| Провери имаш ли "+" и "-"12V към ОУ 4558. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nikokl Опитен потребител

Регистриран на: 07 Ное 2005 Мнения: 144
|
Пуснато на: Чет Юли 12, 2007 16:42 Заглавие: |
|
|
| Благодаря колега излезе кондензатора на -12 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|