| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pas1.8mi Нов потребител

Регистриран на: 29 Май 2007 Мнения: 7
|
Пуснато на: Чет Юли 12, 2007 17:51 Заглавие: AT1382AF |
|
|
| Търся тази ИС.Това е захранване за цифров фотоапарат Практика.Има го също в Олимпус,Минолта...Търся я от месеци,но никъде не я откривам! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pas1.8mi Нов потребител

Регистриран на: 29 Май 2007 Мнения: 7
|
Пуснато на: Пет Юли 13, 2007 15:47 Заглавие: Re: AT1382AF |
|
|
| pas1.8mi написа: | | Търся тази ИС.Това е захранване за цифров фотоапарат Практика.Има го също в Олимпус,Минолта...Търся я от месеци,но никъде не я откривам! |
Здравейте!До сега никой ли не е имал проблем с този чип? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pas1.8mi Нов потребител

Регистриран на: 29 Май 2007 Мнения: 7
|
Пуснато на: Пон Юли 16, 2007 16:28 Заглавие: |
|
|
Благодаря,Колега.На повечето места под 250$ поръчка изобщо не искат и да чуят!А чипа срува около 12$.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pas1.8mi Нов потребител

Регистриран на: 29 Май 2007 Мнения: 7
|
Пуснато на: Съб Юли 28, 2007 10:19 Заглавие: |
|
|
| Колеги,някой друг да е запознат от къде мога да намеря чипа? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|