| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
capitani Опитен потребител


Регистриран на: 09 Яну 2007 Мнения: 520
|
Пуснато на: Пет Юли 13, 2007 14:27 Заглавие: Двд ELITE PV-374X не може да завърти диска |
|
|
| Въпросното двд се опитва да завърти диска но съвсем леко,пръснах шпиндел мотора със спрей завъртях го с по високо захранване пак същото. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radoslavn Опитен потребител


Регистриран на: 12 Ное 2004 Мнения: 484 Местожителство: гр.Карнобат
|
Пуснато на: Пет Юли 13, 2007 14:52 Заглавие: |
|
|
смени го _________________ Никога не е късно да станеш за резил! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
capitani Опитен потребител


Регистриран на: 09 Яну 2007 Мнения: 520
|
Пуснато на: Пет Юли 13, 2007 14:59 Заглавие: |
|
|
| Добре ще пробвам да го сменя.Мерси |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
capitani Опитен потребител


Регистриран на: 09 Яну 2007 Мнения: 520
|
Пуснато на: Съб Юли 14, 2007 13:43 Заглавие: |
|
|
| Днес намерих шпиндел мотор и го смених но пак е същото.Не може да завърти диска,пробвах да дигна тока на лъча но пак е същото.Съмнявам се нещо да не е от управлението на мотора. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lusi blazev Опитен потребител


Регистриран на: 23 Фев 2006 Мнения: 1310 Местожителство: Свищов
|
Пуснато на: Съб Юли 14, 2007 17:25 Заглавие: |
|
|
Преди време една музикална уредба ми правеше такива чалъми.Дори се опитваше да върти в обратна посока
Припой куплунга дето е за захранване на платката под оптиката.При мен беше там дефекта-студени спойки. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Юли 14, 2007 17:28 Заглавие: |
|
|
Щом си сменял мотора остават 3 възможности (основни).Оптика,лента и драйвер. _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Юли 14, 2007 17:30 Заглавие: |
|
|
Аз залагам на оптика.Ама ако колегата е сменил кондензаторите в захранването. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rumen va4ev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Яну 2004 Мнения: 239 Местожителство: montana
|
Пуснато на: Нед Юли 15, 2007 18:43 Заглавие: |
|
|
| 95% оптика.Като знам колко съм сменил. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
capitani Опитен потребител


Регистриран на: 09 Яну 2007 Мнения: 520
|
Пуснато на: Пон Юли 16, 2007 7:19 Заглавие: |
|
|
| Смених кондензаторите в захранването презапоих по край купрлунзите,сега остава да сменя оптиката днес ще я поръчам.Мерси на отзовалите се |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|