| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bayov Нов потребител

Регистриран на: 10 Авг 2004 Мнения: 33
|
Пуснато на: Съб Юли 14, 2007 19:34 Заглавие: Golf 3 Motometer SW 5.8 HW 6.0 |
|
|
Здравейте ,
Едно приятелче ме примоли да му врътна километража понеже имам програматор . .До тук добре ама нещо програмите дето ги имам не могат да сметнат както трябва.Пробвах два пъти и на одометъра изписва само тирета иначе всичко друго бачка нормално .Паметта е 93ц56 14 пина чета и я записвам без проблем .Та ако някой има калкулатор за тая версия мотометър да каже да му дам бина и да ми сметне километрите ,щот едва ли някой ще си даде софта  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Съб Юли 14, 2007 20:30 Заглавие: |
|
|
добре де приложи бина да го видим _________________ Утрото е по мъдро от вечерта. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bayov Нов потребител

Регистриран на: 10 Авг 2004 Мнения: 33
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Topsy Активен потребител

Регистриран на: 19 Апр 2005 Мнения: 92 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Юли 15, 2007 7:12 Заглавие: |
|
|
| виж си съобщенията |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|