| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
nik_popov Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2004 Мнения: 180 Местожителство: Samokov
|
Пуснато на: Съб Юли 14, 2007 16:51 Заглавие: Philips 21PT166A шаси Anubis A AC - вход в сервиз |
|
|
| Колеги как се влиза в сервизен режим на това ТВ.Процесора е TMP47C834N-R165,внос от Англия и върти само UHF.Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Юли 15, 2007 0:59 Заглавие: |
|
|
| nik_popov написа: | | Колеги как се влиза в сервизен режим на това ТВ.Процесора е TMP47C834N-R165,внос от Англия и върти само UHF... | Сервизния режим е 7кр. на процесора на маса, но няма да ти свърши работа. Опциите са с диоди и май трябваше да се махнат няколко. Но първо виж тунера дали е UV917 или U743 и дали има IC7002 /LA7910/. Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_popov Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2004 Мнения: 180 Местожителство: Samokov
|
Пуснато на: Нед Юли 15, 2007 19:07 Заглавие: |
|
|
| Тунера е сменен,добавена е LA7910 заедно с всички необходими елементи,но при търсене върти само в UHF. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Юли 15, 2007 19:36 Заглавие: |
|
|
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Юли 15, 2007 21:12 Заглавие: |
|
|
| При тебе кои диоди са монтирани? 6603 трябва да го махнеш със сигурност. С 6604 и 6605 може да пробваш, но мисля че са за френската система и че трябва да се махнат също. Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_popov Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2004 Мнения: 180 Местожителство: Samokov
|
Пуснато на: Пон Юли 16, 2007 10:16 Заглавие: |
|
|
| Благодаря колеги,довечера ще продължа работа и ще Ви дам отговор. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_popov Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2004 Мнения: 180 Местожителство: Samokov
|
Пуснато на: Пон Юли 16, 2007 19:03 Заглавие: |
|
|
| Всичко е ок,след премахване на 6603.Благодаря на всички отзовали се. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|