| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
andrew_hack Активен потребител

Регистриран на: 16 Юли 2007 Мнения: 62
|
Пуснато на: Пон Юли 16, 2007 12:13 Заглавие: Продавам: 8-битов микроконтролер AT90S2313-10PI - 5 бр |
|
|
Продавам 8-битов микроконтролер AT90S2313-10PI - 5 бр.
Цена на парче: 16лв.
0888500564
Последната промяна е направена от andrew_hack на Вто Юли 24, 2007 11:12; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
andrew_hack Активен потребител

Регистриран на: 16 Юли 2007 Мнения: 62
|
Пуснато на: Сря Юли 18, 2007 19:24 Заглавие: |
|
|
| Ъп |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
andrew_hack Активен потребител

Регистриран на: 16 Юли 2007 Мнения: 62
|
Пуснато на: Вто Юли 24, 2007 11:15 Заглавие: |
|
|
| Ъп |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Milen_haskovo Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 1404 Местожителство: София/Хасково
|
Пуснато на: Нед Юли 29, 2007 17:59 Заглавие: |
|
|
http://pasatbg.com/ - виж тука колко струват  _________________ Както си работеше и спря... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
andrew_hack Активен потребител

Регистриран на: 16 Юли 2007 Мнения: 62
|
Пуснато на: Нед Юли 29, 2007 19:24 Заглавие: |
|
|
| Milen_haskovo написа: | http://pasatbg.com/ - виж тука колко струват  |
Е, хайде сега. Трябваше да видиш, че няма налични. Ако намериш някаде в БГ на по-добра цена и в наличност ще ти подаря един  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Milen_haskovo Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 1404 Местожителство: София/Хасково
|
Пуснато на: Нед Юли 29, 2007 19:39 Заглавие: |
|
|
Еее, преди 2 седмици купувах  _________________ Както си работеше и спря... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Нед Юли 29, 2007 19:50 Заглавие: |
|
|
И с какво са по-добри от тинито?
90% от търговията се крепи на балъци и търгаши. _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
andrew_hack Активен потребител

Регистриран на: 16 Юли 2007 Мнения: 62
|
Пуснато на: Нед Юли 29, 2007 20:01 Заглавие: |
|
|
| Vaklin написа: | И с какво са по-добри от тинито?
90% от търговията се крепи на балъци и търгаши. |
Не знам дали са по-добри. Просто имам 12 броя. Купих си ги от EBAY. В цената има само транспорта. Много са ми и продавам 5. Цената е смешна така че не може да става въпрос за бизнес. Който иска купува, който не иска не. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|