| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
kasiko Опитен потребител

Регистриран на: 23 Фев 2007 Мнения: 107 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Пон Юли 16, 2007 16:58 Заглавие: tv IMPER model ce-3703 |
|
|
| тв то седи в чакащ режим нямам му схема изпълнен е с- TMP47C434N-3526 TC 89101P TA8718N ;смених му процесора и всички кондензатори в захр. транзисторите са здрави . някой ако има предположения или схема |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Вто Юли 17, 2007 16:44 Заглавие: |
|
|
| немога да ги свалям тези схеми |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Юли 17, 2007 16:50 Заглавие: |
|
|
| Anonymous написа: | | немога да ги свалям тези схеми |
И кво не можеш да им сваляш на тези схеми?
Тука като цъкнеш | Цитат: | | Download >> To download the file, please, click here ! << Download | кво става?
И като имаш проблеми със свалянето вземи си направи мейла да ти се вижда-къде да ти я прати човек схемата-по водопровода ли,то телеграфа ли? _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Вто Юли 17, 2007 16:55 Заглавие: |
|
|
| не се отварят дали е свързано с настройките коп. [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Юли 17, 2007 17:21 Заглавие: |
|
|
След като на всички се отварят значи че при теб е причината .След като си я свалиш би трябвало да ти излезе като иконка на десктопа.Като кликнеш върху нея какво се случва? Би трябвало компа ти да отваря PDF фаилове.Ако не ги отваря свали си програми, защото аз както и дати я пратя ти няма да можеш да я отвориш/схемата/ _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Юли 17, 2007 18:04 Заглавие: |
|
|
поща _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tomazo Опитен потребител


Регистриран на: 24 Юни 2007 Мнения: 451 Местожителство: Македония
|
Пуснато на: Вто Юли 17, 2007 19:55 Заглавие: |
|
|
Аз бих сложил нов ТС89101Р.
(само паэи да не се менте, до скоро имах ги две нови от иста серия да ме потсищьт на мьките оти ТВ-то никьк не трьгваше да работи) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|