| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Пон Юли 16, 2007 22:11 Заглавие: Проблем сас звука на тв PHILIPS -ch:L01.1E AB |
|
|
Тв PHILIPS - 28PW6505/01. Ch.L01.1E AB
ТВ е донесен отван. Основното беше ТХО.Смених го с ново и
тв трагна. В сервизен режим оправих геометрията. Има вече и
пулт ДУ и тв работи. В сервиза сам регулирал само геометрия.
Сега забелязах, че звука се усилва до 55/по скалата му./.P= 3-4w.
На 56 = 0. От57 започва пак от 0 до max/do 100/.Мощността е 3-4W!!!
Pak w serwiz ли да тарся проблема? Или дъмп? Или....
Приемам идеи всякакви. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Юли 16, 2007 22:20 Заглавие: |
|
|
Дъмпче, или поогледай на капака дали нещо не пише по въпроса (доста нулички и единички).
Това обикновенно го дублират и на кинескопа на друга лепенка.
В краен случай - с празна памет (FF), би трябвало сам да си зареди каквото трябва и след това да влезе в сервиз и след като вече си бил там - остава да го "понапудриш" само.
(Ако не бъркам шасито). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Пон Юли 16, 2007 22:36 Заглавие: |
|
|
Не сам пробвал с празна памет, но утре и това ще пробвам/ ff/.
Струва ми се ,че има бар код по леоенките. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Юли 16, 2007 23:16 Заглавие: |
|
|
Не става дума за бар код!
Трябва да пише нещо от сорта: ОР 01011110.... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Вто Юли 17, 2007 6:07 Заглавие: |
|
|
| Разбрах. Неправилно сам писал. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|