| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Yordanov Опитен потребител

Регистриран на: 10 Май 2005 Мнения: 328 Местожителство: Botswana,Gaborone
|
Пуснато на: Вто Юли 17, 2007 8:52 Заглавие: CTV JVC-AV-K21T |
|
|
Proc-116SP,TB1226,STR6653,S1854.Прим излизане от ст-бай захранването забива без напрежения във вторичната страна.Сменени са кондензатори, СТР, С1854,ценери наоколо , моля за идеи и схема _________________ И когато всичко си загубил, все пак остава бъдещето!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Юли 17, 2007 8:55 Заглавие: |
|
|
Схемата в пощата би трябвало да Ви помогне. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jivko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2005 Мнения: 737 Местожителство: ГР.Шумен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Yordanov Опитен потребител

Регистриран на: 10 Май 2005 Мнения: 328 Местожителство: Botswana,Gaborone
|
Пуснато на: Вто Юли 17, 2007 20:05 Заглавие: |
|
|
[Благодаря за схемата,но има една черта по средата ине се вижда цялата А линка беше в десятката.С945 беше сменен с нов, но след замяна с друг нов всичко е ок. ментето е навсякаде! _________________ И когато всичко си загубил, все пак остава бъдещето!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Юли 18, 2007 7:48 Заглавие: |
|
|
По спомен Ви изпратих два файла единия AV-K21T2 M2 chassis CL според мен ес много добро качество,а другия наистина в някои части има черта.Но това е без значение,радвам се че проблема е решен. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Yordanov Опитен потребител

Регистриран на: 10 Май 2005 Мнения: 328 Местожителство: Botswana,Gaborone
|
Пуснато на: Съб Юли 21, 2007 10:39 Заглавие: |
|
|
[Благодаря,получих идвата, само исках да подам инфо  _________________ И когато всичко си загубил, все пак остава бъдещето!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Съб Юли 21, 2007 22:46 Заглавие: JVC..... |
|
|
| Колега Йорданов,как е жегата в Габароне,че тук габясахме?Има ли разлика в летните температури при Вас и тук- в Европа?Ще има ли отпуск тази година за по бира,пък дори и в София! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Нед Юли 22, 2007 6:10 Заглавие: Re: JVC..... |
|
|
| wesko dilow написа: | | Колега Йорданов,как е жегата в Габароне,че тук габясахме?Има ли разлика в летните температури при Вас и тук- в Европа?Ще има ли отпуск тази година за по бира,пък дори и в София! |
offtopic/
Както е тръгнало и както човечеството е ебало мамата на природата-нищо чудно тия дни докато тук е 40 граддуса-в Габороне да сипе сняг..  _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Нед Юли 22, 2007 23:48 Заглавие: JVC..... |
|
|
| Е,като замръзнат бушмените и Йорданов ще си дойде,а беше обещал да пием по бира във Враца и да разкаже как върви бизнеса при него,щото търсеше работник миналата година.Това не е по темата,но намерих повод за разговор с далечна Ботсвана.А куфарите с багажа замирисаха на нафталин. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Yordanov Опитен потребител

Регистриран на: 10 Май 2005 Мнения: 328 Местожителство: Botswana,Gaborone
|
Пуснато на: Сря Юли 25, 2007 19:54 Заглавие: Re: JVC..... |
|
|
[Природата щеи вземе своето,тук е зима по календар , но най ниско пада сутрин до към 0, но много рядко,иначе през деня си е за къс ракав Гадни са високите разлики в температурите.А за работата , дойде едно момче от Берковица, мисля че ще се сработиме,а работа дал господ. А жегата и на мен не ми понася.Вие там поне имате ракийка, като се истуди.....  _________________ И когато всичко си загубил, все пак остава бъдещето!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|