| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
desta serviz Опитен потребител

Регистриран на: 12 Юли 2006 Мнения: 127 Местожителство: гр.Силистра
|
Пуснато на: Вто Юли 17, 2007 13:58 Заглавие: Око-приемник за Panasonic |
|
|
| Колеги с какво да заменя око-приемника на Panasonic TC2171?Процесора е ВМ5067,око-приемника е TNQ2618 и вътре има чип 5025. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Юли 17, 2007 14:01 Заглавие: |
|
|
| Слагаш какъвто имаш на около 38kHz и ако се наложи с едно транзисторче инвертираш сигнала. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
real Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 479 Местожителство: ямбол
|
Пуснато на: Вто Юли 17, 2007 15:52 Заглавие: |
|
|
смени 3-та електролита в приемника и си готов _________________ не става само с ядене,трябва и акьл |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tvpetrov Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2004 Мнения: 590 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Сря Юли 18, 2007 10:53 Заглавие: |
|
|
| Послушай колегата REAL и съм почти сигурен,че няма да има нужда да го сменяш.Вече няколко съм съживил.Проблема е в единия от кондензаторите. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Сря Юли 18, 2007 16:29 Заглавие: |
|
|
То хубаво се казва да се смени кондензаторчетата, но доколкото си спомням май бяха запоени и от двете страни и беше бая мъка разпойването и запойването . А иначе съм напълно съгласен че само от тях е причината да не приема. _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Юли 18, 2007 16:35 Заглавие: |
|
|
| коцев написа: | | А иначе съм напълно съгласен че само от тях е причината да не приема. |
Ако не е текъл електролит от тях и да е разял пистите направо,както често са случва...
Иска се след това хубаво да зачисти... _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Сря Юли 18, 2007 17:33 Заглавие: |
|
|
Човека сигурно си е оправил вече телевизора ,ние пишем ли ,пишем.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
desta serviz Опитен потребител

Регистриран на: 12 Юли 2006 Мнения: 127 Местожителство: гр.Силистра
|
Пуснато на: Чет Юли 19, 2007 8:34 Заглавие: Око-приемник за Panasonic |
|
|
| Съжалявам колеги,че не съм се включвал вчера,но имах друга работа.Телевизора наистина го оправих,но се наложи да сменя око-приемника и да инвертирам сигнала, защото стария е прецакан от изтеклите електролити. Благодаря на всички. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|