| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
doik Опитен потребител

Регистриран на: 31 Май 2007 Мнения: 148 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Юли 17, 2007 16:59 Заглавие: Дъмп за Neo 2166TX |
|
|
състав stv2248h SDA555 A068
Моля,ако някой има да изпрати,че нещо са омазани цветовете  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jivko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2005 Мнения: 737 Местожителство: ГР.Шумен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коце Опитен потребител


Регистриран на: 29 Ное 2004 Мнения: 1072 Местожителство: БЪЛГАРИЯ
|
Пуснато на: Вто Юли 17, 2007 17:13 Заглавие: |
|
|
Заповядай _________________ Костадин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
doik Опитен потребител

Регистриран на: 31 Май 2007 Мнения: 148 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Юли 17, 2007 19:57 Заглавие: |
|
|
Благодаря за дъмповете.Но се оказа ,че зеления цвят е отслабнал от кинескопа и не се получаваше баланс.Поиграх си със съпротивленията и
горе долу се получи нещо. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|