| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Rumenman Опитен потребител

Регистриран на: 30 Сеп 2004 Мнения: 146 Местожителство: Стамболийски
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radoslavn Опитен потребител


Регистриран на: 12 Ное 2004 Мнения: 484 Местожителство: гр.Карнобат
|
Пуснато на: Сря Юли 18, 2007 7:46 Заглавие: |
|
|
колега помисли отново ,дали бина от поляците не е точния,да не си се объркал  _________________ Никога не е късно да станеш за резил! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Rumenman Опитен потребител

Регистриран на: 30 Сеп 2004 Мнения: 146 Местожителство: Стамболийски
|
Пуснато на: Сря Юли 18, 2007 17:34 Заглавие: |
|
|
Телевизора заработи (почти) нормално с dump-a от поляците (24C16).
Оригиналния EEPROM си беше 24C04. В момента с 24C16 липсва само възможност за автоматично избиране ,тъй като тръгва да търси на система SEKAM(fr). И все пак ако някой има dump с 24C04 ще се радвам да ми го изпрати.Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Чет Юли 19, 2007 7:45 Заглавие: |
|
|
| Ето един от TOSHIBA-21N21E за проба. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|